دیجی لاگ

ساخت وبلاگ

 

عملکرد واترجت صنعتی به گونه ای است که در هنگام روشن کردن دستگاه، موتور به آرامی راه اندازی می گردد و در لحظه به حداکثر دور موتور نمی رسد. اگر قرار است ساعات متوالی در روز از پمپ استفاده کنید، دستگاهی با پمپ تسمهای خریداری کنید؛ در غیر این صورت دستگاههای ارزانتر با پمپ معمولی بیشتر مناسب استفاده کوتاه مدت شما میباشند. و اگر در نظر بگیرید که بارندگی های مرتب در تمام فصل های بهار-تابستان-پاییز هنوز از قلمرو خیال است و باغ سبزی و گلزار را به مناطق آبی اضافه کنید، کاملاً غم انگیز می شود. مقدار آب خاک را می توان با روش مستقیم، با نمونه برداری خاک و خشک کردن آن در آون و محاسبه مقدار رطوبت وزنی (به صورت وزن) اندازه گیری کرد؛ اما این کار وقت گیر است و در آن نظارت و بررسی مداوم اطلاعات امکان پذیر نیست. به همین دلیل کارواش های صنعتی در محیط های سخت و تحت فشار کاری سنگین اصطلاک کمتری داشته و دچار ایراد فنی نمی شوند.

 بیشترین تماس دریافتی ما از جانب مشتریان با این سوال شروع می شود که پمپ تک فاز کارواش حداکثر چند بار فشار دارد؟ جواب این سوال کارواش ۱۱۰ بار است زیرا الکتروموتور مورد استفاده در کارواش ۱۰۰ یا ۱۱۰ بار الکتروموتور با توان ۳ اسب بخار می باشد که آخرین رنج الکتروموتور ها در رنج تک فاز می باشند. البته قابل ذکر است که بعضی از الکتروموتور های چینی دارای مدل با توان ۵/۵ اسب تکفاز می باشند که مورد پیشنهاد این گروه اصلا نمی باشد به دلیل آمپر کشیدن بسیار بالا این الکتروموتور ها و در نهایت خرابی پمپ کارواش خریدار.  بنابراین بهترین و معقول ترین گزینه برای کارواش های تک فاز ۱۰۰ یا ۱۱۰ بار می باشند که دو کمپانی برتولینی و اینتر ایتالیا این مدل را تولید می کنند. که از لحاظ کارای قطعا پمپ کارواش اینتر برند بهتری می باشد به خاطر جثه بزرگتر و تعمیرات و سرویس راحت آن.

بیشتر بخوانید: https://abniro.com/car-wash-110-bar/

محل استفاده از این تجهیزات نیز می تواند در کارواش دستی، اتوماتیک یا بصورت مشترک برای هر دو کارواش باشد. در کارواش های صنعتی از شلنگ های مستحکم فشار قوی به صورت فولاد بافت استفاده می شود که مقاوت بالایی در شرایط سخت از خود نشان می دهند ، یه طوری که حتی با عبور وسایل نقلیه سنگین مثل تریلی یا کامیون هیچ مشکلی پیش نمی آید و دچار افت فشار یا قطع و وصل آب نمی شود. جنس و متریال استفاده شده در قطعات موتور و پمپ در دستگاه های کارواش خانگی و صنعتی متفاوت است. استرس گرمایی یک مشکل رو به رشد در واحد های طیور است که سیستم های تهویه در گرم ترین روز های تابستان برای جلوگیری از مرگ و میر مرغ ها، مورد استفاده قرار می گیرد. کارواش صنعتی همچنین در شستشو و نظافت قالب ها نیز به کار می رود که نوع آب گرم و آب سرد کارواش صنعتی بستگی به موادی است که درون قالب ها قرار دارد. کارواش صنعتی دستگاهی است که به منظور شستشو و نظافت اماکن صنعتی گوناگون مانند: کارخانه ها، کارواش ها، پالایشگاه ها، پتروشیمی ها، تاسیسات و … 

 

دستگاه های کارواش که به آن ها واترجت نیز می گویند یک ابزار صنعتی کارآمد در حوزه شست و شو می باشد. با امکان پاشش آب با فشار و دمای بالا این مدلها برای شستشوی سطوح چرب و روغنی، تجهیزات و ماشین آلات صنعتی بسیار کارآمد هستند. نوعی از این وسایل به نام لنس دوقلو هم هستند که با استفاده از آنها میتوان هم پاشش فوم و هم پاشش آب داشت که کاربرد بسیار خوبی برای یک لوازم کارواش صنعتی محسوب می شود. آیا دستگاه کارواش صنعتی برام من مناسب تر است یا دستگاه کارواش خانگی ؟ لذا قطعات آن کاملا در دسترس بوده و همین موضوع تعمیر و نگهداری را بسیار سهل و آسان کرده است. دقت داشته باشید که کاربرد سیستم مهپاش در این مورد باید بسیار کنترلشده و مطابق با اصول خاصی باشد. بنابراین شما می توانید با صرف نیروی کمتر به بهترین نحو ممکن از این شیر برقی استفاده کنید و زمین های زراعی خویش را آبیاری نمایید.

 

بنابراین این سیستم می تواند بهترین عملکرد را در ارتباط با این شرایط برای ما ارائه دهد. فروش پمپ آب ویکتوری چین شامل پمپ آب - پمپ آب خانگی - پمپ دو اسب ویکتوری - پمپ کف کش ویکتوری - ست کنترل ویکتوری توسط فروشگاه ایران پمپ خدمت کاربران گرامی ارائه می گردد . در مناطق شرجی با آب و هوای گرم، هزینه های ثابت مرغداری بالا می باشد که میزان بهره وری نهایی را تحت تأثیر قرار میدهد. این تفاوت زمانی برای خریداران محسوس می شود که با توجه به مشخصات فنی نزدیک دستگاه های صنعتی و خانگی ، قیمت ها فاصله زیادی از هم دارند. بار و 110 بار با موتور تكفاز بيشترين فروش رو در بين پمپ هاي پيستوني به خود اختصاص مي دهد كه در سيستم هاي مه پاش و ميست كاربرد دارد. اما کارواش های صنعتی با داشتن گیج فشار دقیقا همان قدرت با قابلیت کم و زیاد کردن آن را فراهم می کند. کارواش صنعتی دارای انواع گوناگون تک فاز و سه فاز می باشد. کارواش های خانگی دارای وزن سبک در حدود ۵ کیلوگرم بوده در صورتی که کارواش های صنعتی دارای وزنی بیش از ۲۰ کیلوگرم می باشد که نشان دهنده کیفیت متریال استفاده شده می باشد.

دیجی لاگ...
ما را در سایت دیجی لاگ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : دیجی لاگ digilog بازدید : 22867 تاريخ : پنجشنبه 28 بهمن 1400 ساعت: 16:27

حمید سوری، رئیس کارگروه پیشگیری و بهداشت ستاد ملی مقابله با کرونا درباره اینکه «پیش بینی شما با توجه به نزدیک شدن به آخر سال چگونه است؟»، خاطرنشان کرد: با توجه به رفتار‌های ما به عنوان مدیریت اپیدمی و رفتار مردم، هیچ سرنوشت از پیش تعیین شده‌ای برای آن تعریف نشده؛ ما اگر خوب عمل و رفتار کنیم طبیعتا زودتر می‌توانیم اپیدمی را جمع کنیم.

وی تصریح کرد:احتمالا تا ۴ هفته دیگر به اوج قله برسیم و اینکه چقدر در قله ماندگار باشیم و شیب و سرعت اپیدمی چگونه باشد به مدیریت و رفتار جامعه بستگی دارد.

رئیس کارگروه پیشگیری و بهداشت ستاد ملی کرونا در پاسخ به این پرسش که «با توجه به اینکه ۶ میلیون نفر در کشور هنوز واکسن نزده‌اند باید چکار کنیم؟»، یادآور شد: قطعا این خطر بالقوه است. علی رغم اینکه واکسیناسیون تنها گزینه مقابله با اُمیکرون نیست.

این استاد اپیدمیولوژی افزود:، چون با آمدن واریانت جدید اثر بخشی واکسن‌ها کمتر می‌شود، اما با این حال، چون شدت تأثیر دارد؛ همان طور که در دُز سوم ۱۸ درصد واکسن را تزریق کردند و نشان می‌دهد این میزان در سطح، پاسخگو در محافظت مقابل اُمیکرون نباشد.

سوری اضافه کرد:‌از طرف دیگر رعایت پروتکل‌ها نیز ۵۵ درصد است که نمی‌تواند عدد قابل قبولی باشد. کار‌هایی که باید انجام گیرد اینکه ما با پویش‌های مردمی حساسیت زایی بیشتری در جامعه ایجاد کنیم.

وی بیان داشت: الان به نظر می‌رسد در شاکله اصلی کل کشور خیلی نمودی از اینکه جامعه در گیر اُمیکرون است که می‌تواند بار زیادی به جامعه تحمیل کند نیستیم. فرهنگ سازی و هماهنگی نقش مهمی در این خصوص دارد.

دیجی لاگ...
ما را در سایت دیجی لاگ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : دیجی لاگ digilog بازدید : 13453 تاريخ : يکشنبه 17 بهمن 1400 ساعت: 14:35

از بین جمعیت کل دانشجویان حسابداری دانشگاه که 1000 نفر بودهاند، از این تعداد 600 نفر در ترم پنج به بعد در حال تحصیل بودهاند که بر اساس یک پیش آزمون مبنی بر توان کار با نرمافزار، از بین این تعداد 540 نفر قادر به استفاده از نرمافزارهای حسابداری بودهاند که از آن تعداد بر اساس فرمول حجم نمونه کوکران تعداد 141 نفر بهعنوان نمونه در این تحقیق استفاده شده است. این یک روش نمونهگیری احتمالی است که در آن ابتدا خوشه اصلی مشخص میشود که در این تحقیق دانشجویان حسابداری استان اصفهان بوده (حدود 1000 نفر) و خوشه دوم نمونهها دانشجویان ترم 5 به بعد بودهاند (600 نفر). در پژوهشی به بررسی پیشبینی تجدیدنظرها در شاخصهای کلان اقتصادی با استفاده از اطلاعات حسابداری پرداختهاند و به این نتیجه رسیدند که برآوردهای اولیۀ اقتصاد کلان منتشرشدۀ سازمانهای دولتی، اطلاعات حسابداری را بهطور کامل در بر نمیگیرند. در این مرحله پیشنهاد ما استفاده از پکیج آموزش حسابداری بازار کار رایگان مجتمع فنی آریا تهران است. همانطور که ذکر شد، حسابداری خود به دسته های متعدد تقسیم میشود که یکی از آن ها حسابداری مالی است.

لازم به ذکر است در مقطع کارشناسی واحد درسی بهعنوان کار با نرمافزارهای حسابداری ندارند و دانشجویان مورد مطالعه کار با نرمافزار را در کلاسهای خارج از دانشگاه بصورت خصوصی آموختهاند. در مورد 2 آماره توصیفی دیگر که میزان تحصیلات و راههای کسب مهارت استفاده از نرمافزار بوده است، شایان ذکر است که به دلیل انتخاب جامعه دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان همه افراد نمونه دانشجوی کارشناسی حسابداری بودهاند. نگاره 2 مربوط به آمارههای توصیفی جنسیت و نرمافزارهای حسابداری است که افراد نمونه 141 نفری قادر به استفاده از آنها بودهاند و در حقیقت از آن استفاده کردهاند. نلویل وها راهاپ (2009) نیز نشان دادند که بنیان قصد رفتاری برای استفاده تأثیر مثبت معناداری بر استفاده حقیقی از سیستم دارد. سهولت قابل مشاهده استفاده نیز باوری پیرامون فرآیند تصمیمگیری است. این مدل عامل تمایل هر کاربر را به دو متغیر سودمندی و سهولت استفاده تقسیم بندی میکند. آذر و مومنی (1383) اساسیترین فرض در تحلیل چند متغیره، فرض نرمال بودن است که نوعی توزیع دادهها بر روی یک متغیر متریک واحد در تولید توزیع نرمال است.

شرکت هوشمندی تجاری همکاران سیستم پیشرو در ارایه راهکارهای مدیریتی مبتنی بر نرمافزار در ایران است. علاوه بر این، ازآنجاکه ترویج عناوین حرفهای معلمان دانشگاهی اصولاً مبتنی بر تحقیقات نظری، بسیاری از معلمان بیشتر زمان و انرژی خود را در تحقیقات نظری صرف می­کنند و غافل از مطالعه روشهای کلاسی و مدلهای آموزشی می­شوند. این مدل ساده و استفاده از آن آسان است و یکی از مدلهایی است که در زمنیه تحقیقات IT بسیار استفاده شده است (ایگباریا و همکاران، (1997)، آدام و همکاران، (1992) ). مدل TAM برگرفته از مدل تئوری عملکرد استدلالی است که این تئوری توسط فیشبین و آجزن (1980) توسعه یافت و فرض بنیادین آن این بود که واکنشها و مشاهدات و درک یک فرد پیرامون یک چیز، تمایل و رفتار وی را تعیین میکند. در این تحقیق ساختارهای درونی شامل سودمندی قابل مشاهده، تمایل به استفاده، قصد رفتاری برای استفاده و استفاده حقیقی از سیستم است.

سودمندی قابل مشاهده نیز یک باور پیرامون فرآیند تصمیمگیری است. دیویس (1989) نشان داد که سودمندی قابل مشاهده چشمگیرترین و مهمترین متغیر در تأثیرگذاری بر تمایل است. ضمنا تمایل به استفاده توسط دیویس (1989) به صورت یک حس منفی یا مثبت تعریف شده است که فرد نسبت به فناوری اطلاعاتی که قرار است از آن استفاده کند، دارد. همانگونه که اشاره شد، تمایل به استفاده توسط دیویس (1989) به صورت حس مثبت یا منفی فردی نسبت به استفاده از فناوری اطلاعات برای اجرای رفتار مطلوب تعریف شد. این نظم و سرعت که با استفاده از اکسل حاصل می شود باعث تمرکز در ثبت رویدادهای مالی شده و نهایتا با پردازش صحیح داده های مالی و حسابداری و ارایه گزارشات به موقع به مدیریت واحد های اقتصادی به تصمیم گیری آنان در استفاده صحیح از منابع کمک بسیاری میکند. نرم افزار پیوست جز بهترین نرم افزار حسابداری است زیرا محیط بسیار ساده ای دارد و امکان طراحی کدینگ حرفهای در آن وجود دارد. نرم افزار حسابداری سپیدار یکی از قدیمیترین نرم افزارهای موجود در زمینه حسابداری در ایران میباشد که حسابداران و مدیران مالی بسیاری از آن استفاده میکنند و حتی در بسیاری از آموزشگاه های حسابداری نیز این نرم افزار آموزش داده میشود؛ شرکتهای بسیاری از این نرم افزار استفاده میکنند.

دیجی لاگ...
ما را در سایت دیجی لاگ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : دیجی لاگ digilog بازدید : 13163 تاريخ : يکشنبه 17 بهمن 1400 ساعت: 14:34