معرفی پمپ کارواش تک فاز

ساخت وبلاگ

 

عملکرد واترجت صنعتی به گونه ای است که در هنگام روشن کردن دستگاه، موتور به آرامی راه اندازی می گردد و در لحظه به حداکثر دور موتور نمی رسد. اگر قرار است ساعات متوالی در روز از پمپ استفاده کنید، دستگاهی با پمپ تسمهای خریداری کنید؛ در غیر این صورت دستگاههای ارزانتر با پمپ معمولی بیشتر مناسب استفاده کوتاه مدت شما میباشند. و اگر در نظر بگیرید که بارندگی های مرتب در تمام فصل های بهار-تابستان-پاییز هنوز از قلمرو خیال است و باغ سبزی و گلزار را به مناطق آبی اضافه کنید، کاملاً غم انگیز می شود. مقدار آب خاک را می توان با روش مستقیم، با نمونه برداری خاک و خشک کردن آن در آون و محاسبه مقدار رطوبت وزنی (به صورت وزن) اندازه گیری کرد؛ اما این کار وقت گیر است و در آن نظارت و بررسی مداوم اطلاعات امکان پذیر نیست. به همین دلیل کارواش های صنعتی در محیط های سخت و تحت فشار کاری سنگین اصطلاک کمتری داشته و دچار ایراد فنی نمی شوند.

 بیشترین تماس دریافتی ما از جانب مشتریان با این سوال شروع می شود که پمپ تک فاز کارواش حداکثر چند بار فشار دارد؟ جواب این سوال کارواش ۱۱۰ بار است زیرا الکتروموتور مورد استفاده در کارواش ۱۰۰ یا ۱۱۰ بار الکتروموتور با توان ۳ اسب بخار می باشد که آخرین رنج الکتروموتور ها در رنج تک فاز می باشند. البته قابل ذکر است که بعضی از الکتروموتور های چینی دارای مدل با توان ۵/۵ اسب تکفاز می باشند که مورد پیشنهاد این گروه اصلا نمی باشد به دلیل آمپر کشیدن بسیار بالا این الکتروموتور ها و در نهایت خرابی پمپ کارواش خریدار.  بنابراین بهترین و معقول ترین گزینه برای کارواش های تک فاز ۱۰۰ یا ۱۱۰ بار می باشند که دو کمپانی برتولینی و اینتر ایتالیا این مدل را تولید می کنند. که از لحاظ کارای قطعا پمپ کارواش اینتر برند بهتری می باشد به خاطر جثه بزرگتر و تعمیرات و سرویس راحت آن.

بیشتر بخوانید: https://abniro.com/car-wash-110-bar/

محل استفاده از این تجهیزات نیز می تواند در کارواش دستی، اتوماتیک یا بصورت مشترک برای هر دو کارواش باشد. در کارواش های صنعتی از شلنگ های مستحکم فشار قوی به صورت فولاد بافت استفاده می شود که مقاوت بالایی در شرایط سخت از خود نشان می دهند ، یه طوری که حتی با عبور وسایل نقلیه سنگین مثل تریلی یا کامیون هیچ مشکلی پیش نمی آید و دچار افت فشار یا قطع و وصل آب نمی شود. جنس و متریال استفاده شده در قطعات موتور و پمپ در دستگاه های کارواش خانگی و صنعتی متفاوت است. استرس گرمایی یک مشکل رو به رشد در واحد های طیور است که سیستم های تهویه در گرم ترین روز های تابستان برای جلوگیری از مرگ و میر مرغ ها، مورد استفاده قرار می گیرد. کارواش صنعتی همچنین در شستشو و نظافت قالب ها نیز به کار می رود که نوع آب گرم و آب سرد کارواش صنعتی بستگی به موادی است که درون قالب ها قرار دارد. کارواش صنعتی دستگاهی است که به منظور شستشو و نظافت اماکن صنعتی گوناگون مانند: کارخانه ها، کارواش ها، پالایشگاه ها، پتروشیمی ها، تاسیسات و … 

 

دستگاه های کارواش که به آن ها واترجت نیز می گویند یک ابزار صنعتی کارآمد در حوزه شست و شو می باشد. با امکان پاشش آب با فشار و دمای بالا این مدلها برای شستشوی سطوح چرب و روغنی، تجهیزات و ماشین آلات صنعتی بسیار کارآمد هستند. نوعی از این وسایل به نام لنس دوقلو هم هستند که با استفاده از آنها میتوان هم پاشش فوم و هم پاشش آب داشت که کاربرد بسیار خوبی برای یک لوازم کارواش صنعتی محسوب می شود. آیا دستگاه کارواش صنعتی برام من مناسب تر است یا دستگاه کارواش خانگی ؟ لذا قطعات آن کاملا در دسترس بوده و همین موضوع تعمیر و نگهداری را بسیار سهل و آسان کرده است. دقت داشته باشید که کاربرد سیستم مهپاش در این مورد باید بسیار کنترلشده و مطابق با اصول خاصی باشد. بنابراین شما می توانید با صرف نیروی کمتر به بهترین نحو ممکن از این شیر برقی استفاده کنید و زمین های زراعی خویش را آبیاری نمایید.

 

بنابراین این سیستم می تواند بهترین عملکرد را در ارتباط با این شرایط برای ما ارائه دهد. فروش پمپ آب ویکتوری چین شامل پمپ آب - پمپ آب خانگی - پمپ دو اسب ویکتوری - پمپ کف کش ویکتوری - ست کنترل ویکتوری توسط فروشگاه ایران پمپ خدمت کاربران گرامی ارائه می گردد . در مناطق شرجی با آب و هوای گرم، هزینه های ثابت مرغداری بالا می باشد که میزان بهره وری نهایی را تحت تأثیر قرار میدهد. این تفاوت زمانی برای خریداران محسوس می شود که با توجه به مشخصات فنی نزدیک دستگاه های صنعتی و خانگی ، قیمت ها فاصله زیادی از هم دارند. بار و 110 بار با موتور تكفاز بيشترين فروش رو در بين پمپ هاي پيستوني به خود اختصاص مي دهد كه در سيستم هاي مه پاش و ميست كاربرد دارد. اما کارواش های صنعتی با داشتن گیج فشار دقیقا همان قدرت با قابلیت کم و زیاد کردن آن را فراهم می کند. کارواش صنعتی دارای انواع گوناگون تک فاز و سه فاز می باشد. کارواش های خانگی دارای وزن سبک در حدود ۵ کیلوگرم بوده در صورتی که کارواش های صنعتی دارای وزنی بیش از ۲۰ کیلوگرم می باشد که نشان دهنده کیفیت متریال استفاده شده می باشد.

دیجی لاگ...
ما را در سایت دیجی لاگ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : دیجی لاگ بازدید : 20335 تاريخ : پنجشنبه 28 بهمن 1400 ساعت: 16:27