خرید کمد ریلی آینه دار از فروشگاه اینترنتی تانیل چوب

ساخت وبلاگ

اکنون که به این صفحه آمده اید، مطمئناً قصد خرید کمد ریلی آینه دار را دارید. همانطور که می دانید کمد لباس نقش ویژه ای در زیبایی منزل شما دارد. کابینت ریلی آینه طرفداران زیادی پیدا کرده است زیرا باعث صرفه جویی در فضای ارزشمند اتاق های دو طبقه کوچک می شود و نور و درخشش را از آینه منعکس می کند. در این قسمت قصد داریم ویژگی ها، مزایا و معایب آن را برای شما شرح دهیم تا در صورت تمایل بتوانید انتخابی هوشمندانه داشته باشید و این محصول را از فروشگاه چوب تنیل سفارش دهید.
دارای کمد دیواری با آینه
اگر به نمایشگر کابینت ریلی آینه دقت کنید، خواهید دید که نصب آینه بر روی درب ها به چند شکل مختلف انجام می شود. شکل غنی:
تمام در با آینه پوشانده شده است.
قاب چوبی یا ام دی اف درب را به طور کامل نمی پوشاند.
در برخی مدل ها از آینه طرح دار یا بلند در آن استفاده می شود.
مدل های دیگری نیز با توجه به سلیقه مستاجر قابل تولید هستند.
مسیرهای باز از درهای بسته مانند قفل های معمولی استفاده نمی کنند، اما درهای آنها مانند راهنما یا ریل باز و بسته می شوند. اساساً درهای آن در امتداد یک مسیر فلزی می لغزند.
کمد آینه دار قطاری که در این صفحه مشاهده می کنید کیفیت بسیار بالایی دارد و در ساخت آن از بهترین متریال استفاده شده است. توجه به کیفیت مواد به کار رفته در ساخت کمد لباس هنگام خرید بسیار مهم است تا در آینده هزینه های اضافی برای تعمیر آن متحمل نشوید.
مزایای کمدهای آینه ای
پس از معرفی کابینت ریلی آینه ای مزایا و معایب این محصول را به شما خواهیم گفت تا با اطلاعات کامل اقدام به خرید آن نمایید.
تنوع در رنگ ها
کمتر کسی است که هنگام خرید لباس به رنگ آن توجهی نداشته باشد. از این رو رنگ های جذاب و متنوعی را برای اتاق قطار شیشه ای موجود در تابلوهای چوبی در نظر گرفته ایم. عزیزان شما می توانید رنگ مورد نظر خود را برای دکوراسیون اتاق خواب یا منزل خود انتخاب کنید. اگر فضای شما کوچک است بهتر است اتاق ریلی با شیشه سفید سفارش دهید و یا اگر فضای شما بزرگ است می توانید هر رنگی را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید از جمله مشکی.
در فضاهای کوچک استفاده کنید
یکی از مهمترین مزیت های ست قطار آینه ای نسبت به مدل های دیگر این است که می توانید به راحتی از آن در فضاهای کوچک استفاده کنید. در کمدهای معمولی یا لولایی باید جلوی درهای آن یک متر فضای وجود داشته باشد تا به راحتی باز و بسته شود، در حالی که در کمدهای ریلی آینه ای درهای آن به صورت کشویی یا ریلی باز و بسته می شوند تا به داخل درب باز و بسته نشوند. اتاق، بنابراین نیازی به فضای اضافی در جلوی درها نیست.

اطلاعات بیشتر: فروشگاه اینترنتی تانیل چوب

دیجی لاگ...
ما را در سایت دیجی لاگ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : دیجی لاگ digilog بازدید : 21595 تاريخ : شنبه 18 تير 1401 ساعت: 21:52