کارایی ردیاب خودرو چیست؟

ساخت وبلاگ

البته ما دستگاه هایی هم داریم که مستقیما از کشور تایوان وارد میشن و ساخت اونجا هستن اما در هر صورت ما اونارو یک سال تمام بی قید و شرط گارانتی میکنیم. کیفیت پشتیبانی هم بسیار ضعیفه. همکاران ما در بخش فروش و پشتیبانی آماده پاسخگویی به سوالات و راهنمایی شما برای انتخاب بهترین مارک ردیاب خودرو هستند. به عنوان مثال شما میتوانید بلافاصله برق خودرو را از هر مکان قطع کنید و امکان حرکت را تا رسیدن به خودرو غیرممکن نمایید. مدیران ارشد و رهبران شرکتهای بزرگ، کرایهدهندگان خودرو وغیره مسافتهای پیمودهشده توسط خودرو، مسیرها، سرعت حرکت خودرو و اطلاعاتی نظیر آن را دریافت میکنند و از آنها جهت بهینهسازی فعالیتهای سازمان خود استفاده میکنند. پلاگین پیشرفته ردیاب خودرو تلتونیکا FMB001 میتواند اطلاعات لحظهای مربوط به موقعیت دستگاه و دیگر دادههای مرتبط را از کامپیوتر خودرو دریافت کند و تمام آنها را به سرور ارسال کند. یعنی شما با استفاده از پیامک ردیاب را تنظیم میکنید و با ردیاب نیز اطلاعات خود را با استفاده از پیامک در اختیار شما قرار میدهد در صفحه آموزش تنظیم ردیاب خودرو تلتونیکا به صورت کامل این موضوع را شرح داده ایم.

در این مقاله به صورت کامل شما را با کارایی ردیاب خودرو آشنا کردیم. ردیاب های بدون نیاز به نصب و سیم کشی که به نام ردیاب آهنربایی خودرو نیز شناخته می شوند، نوعی از ردیاب ها هستند که دارای منبع تغذیه داخلی بسیار قوی می باشند. جی پی اس بدون نصب و شخصی GR600 با داشتن میکروفونهایی قدرتمند امکان شنود صدای محیط با وضوحی بسیار مناسب را در اختیار افراد قرار میدهد. اگر به دنبال یک ردیاب با قابلیت نصب آسان روی هر وسیلهای هستید که قابلیت شنود نیز داشته باشد، میتوانید ردیاب IR180 را از سایت ایران رهیاب خریداری کنید. این ردیاب پیشرفته به فنّاوریهای بهروزی مجهز شده که امکانات فوقالعاده مانند خاموش کردن خودرو با ارسال پیامک، تعیین سرعت دقیق خودرو، اطلاع از باز شدن در خودرو و شنود صدای راننده بهصورت آنلاین را فراهم کرده است. ردیاب آهنربایی خودرو مانند دزدگیر عمل میکند و با کوچکترین حرکت و لرزش، جی پی اس خودرو به کاربر خطای حرکت ارسال میکند. ردیاب فندکی مانند یک دزدگیرسیم کارتی خودرو عمل کرده و از دزدیده شدن خودرو جلوگیری میکند. تمام این امکانات از طریق یک پنل کاربری آنلاین که برای شما و تجارتتان سفارشی سازی شده است انجام می شود تا بتوانید در هزینه ها و وقت تجارت خود صرفه جویی قابل توجهی را داشته باشید (قیمت خرید ردیاب شخصی).

با توجه به توضیحاتی که تا اینجا دادیم نمی توان یک ردیاب را بهترین جی پی اس برای همه افراد در نظر گرفت. ردیاب یک فناوری امنیتی نسبتا مدرن است. این فناوری از دهه 1980 به صورت گسترده مورد استفاده قرار گرفت. باتری داخلی ردیاب خودرو ها معمولا به گونه ای طراحی می شود که تا چندین ساعت و گاهی تا یک روز برق مورد نیاز برای عملکرد ردیاب را فراهم کنند. در مورد نحوه نصب ردیاب خودرو میتوان گفت که هر ردیاب شیوه نصب متفاوتی دارد که نقشه نصب آنها هنگام خرید به مشتری آموزش داده میشود. در ردیاب های بدون نیاز به نصب آهنربای قرار داده شده در محصول به قدری باکیفیت و قوی است که حتی با شدیدترین ضربه ها نیز جدا نمی شوند و به خوبی در برابر ضربه و تکان عایق می شوند. ردیاب های سیمی مستقیما به منبع برق خودرو وصل می شوند اما ردیاب های شارژی یا غیرسیمی بدون نیاز به برق کار می کنند. بدون هنگ کردن، بدون باگ، با کاربری راحت.

این ویژگی خیال کاربر را از فعالیت مداوم دستگاه راحت می کند. زیرا انتخاب یک جی پی اس مناسب خیال مالک را برای به سرقت نبردن ماشین راحت میکند. من قصد خرید یک مدل ردیاب دیگه از شما را دارم . اگر شما نیز می خواهید امنیت اتومبیل خود را تامین کنید و به دام سارقین نیفتید در ادامه همراه ایران رهیاب باشید. خود استفاده کرد. با استفاده از ردیاب شخصی کوچک قبل از اینکه چیزی گم شود، به راحتی پیدایش میکنید؛ فرقی ندارد که ردیاب کوچک شخصی را برای کودک خود یا خوردویتان استفاده میکنید؛ در سریعترین زمان ممکن میتوانید قبل از اینکه حادثهای برای فرزند، سالمندان، بیماران، وسایل نقلیه خود رخ بدهد، از آسیبهای احتمالی جلوگیری کنید. از طرف دیگر ممکن است همین پیشنهاد برای افرادی که به دنبال ردیاب های پیشرفته و سیمی هستند، مناسب نباشد. از دیگر ویژگی مثبت این ردیاب ها کاربردهای متنوع آن است. باتری داخلی این نوع از ردیاب ها به گونه طراحی شده است که در برخی مدل ها با یکبار شارژ حتی تا 5 سال آینده دیگر نیازی به شارژ مجدد ندارند. ضمن این که برخی ردیابها با برندهای متفرقهای عرضه میشوند که به دلیل کیفیت پایین خیلی زود از کار میافتند و در زمان بروز مشکل، مثلاً در زمان سرقت، به درستی عمل نمیکنند و باعث خسارت صاحب خودرو میشوند.

دیجی لاگ...
ما را در سایت دیجی لاگ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : دیجی لاگ digilog بازدید : 32819 تاريخ : دوشنبه 18 مهر 1401 ساعت: 11:54