اسلب گیر جرثقیلی

ساخت وبلاگ

اسلب گیر جرثقیل 
اسلبگیر های سنگین می‌توانند اسلب های بالای 300 کیلوگرم را جابجا می کنند. اسلب گیر یکی از مهمترین ابزار برای دستگاه کفشک پلاستیکی و مفاصل بدنه، ماشه، گوشواره ،از گوشواره برای اتصال دستگاه به کابل برای تخلیه نیمه اتوماتیک استفاده می شود.
اسلب گیر چیست ؟
ساختار اسلب گیر ساده است و یکی از کاربردی ترینن ابزار در کنار جرثقیل برای جابجا کردن اسلب های سنگی و چوبی است. اسلب گیر می‌تواند امنیت اپراتور  جرثقیل را  در زمان حمل بار های سنگین در برابر خطرات حفظ کند.
اکثر اسلب‌ها از فولاد کربنی سخت ساخته می‌شوند و به همین دلیل به صورت کلی اسلب گیر بسیار سنگین است. از دیگر مواد اولیه که اسلب گیر از آن ساخته میش ود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :
سیلیسیوم
نیکل مولیبدن
منگنز
مس آهن
کروم
 
اسلب های فولادی را به اسم تختال (slap) نیز معروفند.
 
 
 
کاربرد اسلب گیر چیست ؟
اسلب گیر برای حمل اسلب هایی از جنس فولاد ریخته گری شده تولید و ساخته می‌شوند. از اسلب گیر برای مکان هایی که نیاز به جابایی اسلب دارند، استفاده می شود. این صنایع عبارتند از:
 
ورق
کویل هاپ
خودروسازی
سازه های فولادی
ماشین آلات سنگین
 
اسلب های مورد استفاده در صنایع، که از کوپ های سنگی تولید شده‌اند برای  ساختار پله و کف، استفاده می‌شوند. اسلب های چوب که از چوب برای ساخت آن‌ها استفاده می شود، برای تولید میز و نیمکت و...  در سایزهای بزرگ و وزن های بالا تولید می شود .
اسلب گیر کاشی و سرامیک نیز یکی دیگر از پرکاربردترین ابزارهای برای انتقال اسلب ها ی سنگین است. این مدل هم ساختار ساده ای دارند ولی در وزن های سنگین تولید می شود. برای این نوع اسلب گیر ها به اپراتور ماهر نیاز دارد. این اسلب گیر هااز ورق های سنگین با ضخامت 60 میلیمتر را می توانند جابجا میکنند.

http://tahatools.com/i-11188/%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A8-%DA%AF%DB%8C%D8%B1-%D8%AC%D8%B1%D8%AB%D9%82%DB%8C%D9%84%DB%8C

دیجی لاگ...
ما را در سایت دیجی لاگ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : دیجی لاگ digilog بازدید : 712 تاريخ : دوشنبه 11 مهر 1401 ساعت: 15:04