مزیت پیاده سازی CRM اوج

ساخت وبلاگ

یک مزیت بسیار مهم از پیاده سازی CRM، که اغلب نادیده گرفته می شود، این است که سیستم اطلاعات را از منابع مختلفی در سراسر کسب و کار شما جمع آوری می کند. این ویژگی به شما اجازه می دهد تا نگاهی دقیق و جامع به چگونگی احساس و اظهار نظر مشتریان در مورد سازمان، در نتیجه ارائه خدمات بهتر و شناسایی مشکلات سریع تر است.

یکی از مزایای اصلی برنامه PEAK CRM این است که می تواند به شما کمک کند به راحتی شناسایی، شناسایی، اضافه کردن راهنماهای جدید و دسته بندی دقیق آنها. شما می توانید اسناد سفارشی را در یک زمان بسیار کوتاه ایجاد کنید، زمان پاسخ را کاهش داده و امکان تغییر مسیر تیم های فروش به فرصت بعدی را فراهم کنید.

با شناسایی مشتری بهتر، متقابل sling و سلولی تا شانس روشن تر برای شما. این فرصت های طلایی شما را از مشتریان موجود نیز سودآور می کند.

با برنامه های فروش و بازاریابی، که در واقع بخشی از اوج CRM هستند، با اطلاعات بهتر، شما قادر خواهید بود تا خدمات بهتری را به مشتریان خود ارائه کنید و به این ترتیب آنها را راضی کنید. مشتریان شاد، شما به مشتریان جدید ارائه خواهد شد و مشتریان جدید خرید خود را تکرار خواهد کرد. بر اساس برخی تحقیقات، احتمال تکرار خرید ۳۳٪ افزایش می یابد.

منبع: https://www.owj.io/what-is-CRM

دیجی لاگ...
ما را در سایت دیجی لاگ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : دیجی لاگ digilog بازدید : 2932 تاريخ : جمعه 28 آذر 1399 ساعت: 17:09