نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات

ساخت وبلاگ

با وجود اينكه CMMS در بسیاری از سازمانها وجود دارد، اما گاهاً کمترین بازدهی را نیز از خود نشان میدهد. این مناسب برای سازمانها در هر اندازه است زیرا، iMaint را میتوان به راحتی به چندین سایت گسترش داد و شامل به روز رسانی نرم افزار cmms رایگان است. کاربران در حین انجام کارهای محوله، میتوانند زمانهای صرف شده در آن کار را گزارش کنند؛ در نتیجه زمانهای صرف شده در کل تجهیز قابل محاسبه خواهد بود. علاوه بر 10 نرم افزار cmms معرفی شده، در این بخش یک نرم افزار cmms دیگر را که برای صنایع کوچک کاربرد دارد معرفی میکنیم. رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان هدف از نگارش نرمافزار «آراد» را ارائه مدل و یا الگوی ساختاریافته جهت نگهداری و تعمیرات ماشینآلات و تجهیزات دانست و ادامه داد: عملکرد آن به گونه ای است که سیستم مذکور، کاربردی و متناسب با سطح فناوری و شرایط شرکت های ایرانی بوده و به آسانی عملیات نگهداری، سرویس و تعمیرات را برنامه ریزی، اجرا و کنترل کند. نرم افزار نگهداری و تعمیرات آرین سیستم با ارائه گزارشات جامع، ایجاد امکان بررسی شاخص های عملکردی و اقدام برای برنامه ریزی عملیات و … 

این ماژول هم به صورت آفلاین و هم به صورت آنلاین در دسترس است و داده های یکپارچه را در سراسر فروشگاه ها ارائه میدهد و دارای یک عملکرد مدیریت موجودی یکپارچه است. کاربران میتوانند از یک سایت تسهیلات واحد گرفته تا یک استقرار چند تاسیساتی که در یک منطقه جغرافیایی بزرگ پخش شده باشد. شرکت مهندسی ساینا سیستم با تکیهبر تجربه استقرار سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات در صنایع مختلف و با بهرهگیری از متخصصین و کارشناسان مجرب مهندسی صنایع، مدیریت اجرایی و نرمافزار در این زمینه اقدام به راهاندازی تیم تخصصی نگهداری و تعمیرات با عنوان “تیم نت ساینا ” نموده است. این سامانه مشتمل بر بخش های مختلفی است که مجموع آنها امکانات مناسب و کاملی را برای مدیریت دانشگاه فراهم می آورد امکانات مختلفی نظیر : ثبت نام دانشجو انتخاب واحد پرداخت اینترنتی شهریه ثبت نام اینترنتی درخواست گواهی سامانه تغذیه سامانه پیامک و دهها امکان متنوع دیگر در این سیستم لحاظ شده است . نرم افزار تعمیر و نگهداری شرکت کهن که درواقع بخشی از برنامه مدیریت سازمانی (ERP) می باشد و مستقلا هم می تواند در هر سازمانی پیاده شود این امکان را برای شما فراهم میکند که با رعایت قوانین و استانداردهای لازم گام خوبی در کفایت مدیریت نگهداری و تعمیرات دارد. 

https://pmworks.ir/

یکی از ارزشهای اصلی در دریافت نرم افزار به عنوان سرویس، آزمایش و استقرار سریع است. زبانمان را یکی کنیم: نرم افزار نگهداری و تعمیرات! روشهای ما هنوز سنتی است و سیستمها را آنگونه که در تئوری آموخته ایم نتوانسته ایم به اجرا برسانیم و هر جا هم سخنی است تنها گوشه ای از بحث آن هم بصورت ناقص شکل گرفته است. باید اطمینان حاصل کرد که همه یک درک واحد از فرایند نگهداری و تعمیرات بهره ور فراگیر دارند و در صورت وجود هر نوع خلاء دانشی و اطلاعاتی به آن رسیدگی کرده تا اهداف نت بهره ور فراگیر قابلدستیابی شوند. به طور خلاصه راه حلهای EAM دارای برخی از قابلیتهای CMMS هستند اما همه ابزارهای CMMS دارای عملکرد EAM نیستند. خودتان میدانید که باید تمام تنظیمات و گزینههای مختلف نرم افزار EAM را در نظر بگیرید. تمام تجهیزاتی که از کد تجهیز استفاده میکنند و فعالیت تعمیراتی (PM و EM) بر روی آن ها انجام میشود، در نرم افزار قابل تعریف و برنامه ریزی هستند. نرم افزاری است که در آن کاربران با استفاده از اینترنت به داده ها دسترسی دارند. SewerGEMS نرم افزاری از شرکت محبوب بنتلی جهت مدلسازی بهینه مجاری فاضلاب و سیستم های فاضلاب شهری است.

https://pmworks.ir/دمو-نرم-افزار-نگهداری-و-تعمیرات/

برعکس، راه حلهای نرم افزاری درون محل نیاز به همکاری شدید بین کارشناسان فناوری اطلاعات و امنیت اطلاعات برای اطمینان از دسترسی بدون خرابی داده ها دارند. نرم افزار عملیاتی LLumin داراییها را نظارت میکند و از دادههای زنده و قوانین مبتنی بر متخصص برای انجام اقداماتی پیشگیرانه استفاده میکند، که زمان خرابی را به حداقل میرساند و ایمنی و انطباق را در تأسیسات زیرساختی بزرگ از هر نوعی بهبود میبخشد. این برای شرکتهایی طراحی شده است، که در محیطهای با تولید بالا فعالیت میکنند و نیاز به مدیریت سفارشات کاری، ردیابی موجودی، برنامه ریزی تعمیر و نگهداری معمول و تولید گزارشهایی در مورد تجهیزات دارند. Collective Data یک راه حل مدیریت ناوگان و دارایی ارائه میدهد، که برای بهینه سازی عملیات ناوگان یک سازمان طراحی شده است. تیمهای تعمیر و نگهداری میتوانند به سرعت تعیین کنند که یک دارایی کجاست، چه قطعاتی مورد نیاز است و چه کسی باید چه کاری را در چه زمانی انجام دهد. در این بخش امکان مشاهده لیست چک لیست های بازرسی و پایش وضعیت مربوط به دستور کار و ثبت نتیجه آن وجود دارد.

دیجی لاگ...
ما را در سایت دیجی لاگ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : دیجی لاگ بازدید : 166 تاريخ : سه شنبه 1 شهريور 1401 ساعت: 13:57

خبرنامه