شیر برقی هانتر

ساخت وبلاگ

سیستم های قطره ای به آب کمتری نسبت به سایر سیستم های متداول آبیاری نیاز دارد. تایمر آبیاری وسیله ای هوشمند می باشد که عملیات آبیاری منطقه مشخص شده را به صورت اتوماتیک و برنامه ریزی شده در زمان مشخص انجام می دهد. در ابتدا ویدیوی زیر را مشاهده فرمایید. برای نصب تایمر آبیاری ابتدا وسایل مورد نیاز شامل تایمر آبیاری، باتری و رابط های تبدیل برای متصل نمودن تایمر به شیر آب اصلی و لوله های آبیاری را تهیه می کنیم. تایمر آنالوگ : این تایمر صفحه نمایش ندارد و با پیچها و ولومها فرکانس و مدت زمان آبیاری را مشخص میکنید . در کشاورزی سنتی آبیاری به این صورت است که از سرآب نهرهای بزرگی به سمت زمین های کشاورزی کشیده می شوند و تقسیم بندی از طریق نهرهای کوچکتر انجام می شود تا به زمین کشاورزی هدف برسد. زیرا که اگر به گیاه آب کمی برسد خشک شده و در صورت دریافت آب بیش از نیازش از ریشه دچار گندیدگی شده و از بین می رود و یا اینکه ممکن است گیاهی در شب و گیاه دیگری در روز نیاز به آبیاری داشته باشد. اگر شما چند نوع گیاه با نیاز آبیاری متفاوت داشته باشید تایمر آبیاری هوشمند این امکان را دارد که برای تنوع های گیاهی که مقدار آب مصرفی و تعداد دفعات آبیاری آنها با هم تفاوت دارد امکان برنامه ریزی بیش تر از یک منطقه آبیاری را دارا می باشد.

ممکن است شما مزرعه، باغ و یا گلخانه ای خارج از شهر داشته باشید که به برق شهری دسترسی نداشته باشد. سرعت حرکت آب در زمین های کشاورزی به شیب زمین و اندازه نهر و فراوانی آب مرتبط است و اگر تَرَک در زمین داشته باشیم یا زمین نهر بیش از حد خشک باشد جذب آب در نهر سرعت آبیاری را به حداقل می رساند و بیشترین اتلاف آب اتفاق می افتد. بوی نا مطبوع و گرد و غبار را می گیرد. با خدمات پس از فروش و پشتیبانی نامحدود سهند هواساز، سیستم نازل مه پاش و فوگر نازلی|به منظور جلوگیری از ورود نا خالصی های موجود در آب به داخل سیستم مه پاش و گرفتگی سوراخ های نازل از فیلتراسیون استفاده می گردد.برخی از شرکتهای اینترنتی که در حال ساخت ساختمانهای جدید هستند، میخواهند از هر چیزی که پیشرفتهتر و تکنولوژی جدید است استفاده کنند. یکی از پر فروش ترین تجهیزات کشاورزی تایمر آبیاری است.

دقت نمایید که سایز ورودی و خروجی اکثر تایمرهای آبیاری 3/4 اینچ (سه چهارم اینچ) می باشد. برای نصب تایمر ورودی تایمر را به شیر آب یا لوله آب متصل میکنیم دقت کنید که در صورتی که سایز شیر آب به ورودی تایمر نخورد باید از رابط مناسب استفاده نمایید. در فرآیند آبیاری خودکار چمن با دستان خود، در صورتی که مساحت آبیاری بیش از بیست هکتار نباشد، اول از همه به لوله های پلاستیکی نیاز دارید که قطر بهینه آن 3.2 سانتی متر است. در صورتی که قبل از شیر برقی رگلاتور های فشار جهت تنظیم فشار وجود نداشته باشد، شما باید از شیر برقی آب برنجی 40 باری استفاده کنید که کمپانی دوراویس ترکیه یکی از تولیدکنندگان این مدل شیر برقی است. سلونوئید ولو یا همان شیر برقی از جمله تجهیزاتی است که در سایز های مختلف طراحی و تولید شده انئد و کاربرد های مختلفی نیز دارند. علاوه بر این ، بیشتر مشکلات با همین علائم وجود دارند.

در این مقاله درباره کارواش صنعتی، پمپ کارواش صنعتی بیشتر اطلاعات کسب خواهیم کرد. در ادامه دلایل کافی برای ضرورت استفاده از تایمر آبیاری را برایتان بیان خواهیم کرد. خود نیاز به استخدام یک نفر دارید که فرآیند آبیاری گیاهان را انجام دهد. تایمر آبیاری هوشمند امکان کار با دو عدد باطری را بدون نیاز به برق شهری دارد و این امر از اهمیت بالایی برخوردار است. فرض کنید که شما باغ یا ویلایی دور از شهر دارید و نیاز است هر چند روز یک بار برای فرایند آبیاری به باغ یا ویلای خود سر بزنید در این صورت علاوه بر هزینه های رفت و آمد زمان زیادی را برای اینکار از دست خواهید داد. توجه کنید که برای اینکار فقط کافیست تا سرشلنگی شیر حیاطی را باز کنید و تایمر آبیاری را جایگزین کنید. شما می توانید زمان آبیاری و میزان آب لازم برای آبرسانی به گیاه را تنطیم نموده و از این بابت خیالتان راحت باشد. تنها راه کاهش هدر رفت آب هنگام آبیاری استفاده از یک تایمر آبیاری هوشمند است چرا که تنها میزان آب لازم و کافی برای گیاه را مصرف کرده و از هدر دادن آب جلوگیری می کند. اگر چنین است آیا دلتان می خواهد با یک دستگاه مدرن و پیشرفته آشنا شوید که با برخورداری از فشار بسیار بالا بتواند آلودگی های موجود در محیط صنعتی تان را از بین برد؟ 

https://iran-pump.com/hunter-valves/

دیجی لاگ...
ما را در سایت دیجی لاگ دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : دیجی لاگ digilog بازدید : 356 تاريخ : جمعه 27 خرداد 1401 ساعت: 21:34